Перейти до основного вмісту

Публікації

Показано дописи з грудень, 2023

Різдвяна казка

Сніг пушинками кружляє, Біле міряє шитво. Раз на рік таке буває: Свято! Сніг! Зима! Різдво!   Іван Франко Сьогодні діти 2 класу на уроці Мистецтва слухали М. Леонтович. «Щедрик» у виконанні Тіни Кароль та дитячого хору, Carol of the Bells – гурту «Pentatonix». Діти співали та були дуже враженні, що не тільки на англійській мові співають щедрівки. Та також в співучій Україні теж.  Прочитавши  казку В. Сухомлинського «Зайчик і Місяць».   Створили  ілюстрацію до казки В. Сухомлинського «Зайчик і Місяць» у змішаній техніці.

Міжнародний день чаю

 Ч ай-надзвичайно корисний, смачний та ароматний напій, який щодня вживають більшість людей. Для багатьох народів чай є продуктом першої необхідності. Тому щороку 15 грудня за ініціативи Центру Науки та Спілкування планета святкує Міжнародний день чаю. Щодня ми часто вживаємо вислови “Ходімо почаюємо”, “Може, чаю?”, “Заходь на чай”. Тому сьогодні учні 2 класу разом із класним керівником Бабич Олександри Сергіївни  провели  виховну годину. Діти  дізналися про різні види чаю, про церемонії чаювання у Китаї, Україні, Англії. Слухали багато нових фактів про чай та саму історію виникнення чаю. Та зробили поробки. Дітям дуже сподобалось. А саме головне, що дізналися нову інформацію, з якою поділяться зі своїми рідними та друзями.

Зимова казка

 Сьогодні учні 2 класу під керівництвом Бабич Олександри Сергіївни побували в зимовій казці. На уроці мистецтва, діти прослухали казку "Снігова Королева".  "Стіни замку Снігової Королеви збудувала метелиця, вікна та двері пробили буйні вітри. Тут було понад сотня зал, наметених віхолами. Найбільша тягнулася на багато-багато миль. Північне сяйво освітлювало всі ці зали, й усі вони були такі великі, порожні, такі крижано-холодні та блискучі!" (уривок з казки Г.Х.Андерсена "Снігова королева"). Під таким враженням діти не гаючи часу, почали малювати замок Снігової Королеви використовуючи лише білі та сині фірби. Ось такі гарні малюнки у них вийшли.

Міжнародний день гір

Сьогодні, 11 грудня, в Україні та світі відзначається Міжнародний день гір. Про це заявив Комітет з питань екологічної політики Верховної Ради України. У цей день    закликають  спільноту берегти унікальні природні гірські системи. 2 клас теж не стояв посторонь, і дізналися про цей день. Під керівництвом Бабич Олександри Сергіївни діти дивилися відео-матеріал, слухали факти та цікавинки.  Поки що цей день, звичайно, не став вихідним календарним днем, але для жителів Прикарпаття це дійсно знаковий день, який гуцули намагаються відзначати з властивим для українців розмахом – піснями, танцями, хорошим домашнью їжею.  Цікаві факти про Карпатські гори Саме в Карпатах розташовано більше 20% лісового запасу всієї України. Карпатським горам понад 25 млн років, що за природними мірками говорить про те, що вони ще досить молоді. Найбільша ширина Карпат досягає 430 км, а це відстань досить велика. Ще зі шкільних уроків багато з нас пам’ятають, що найвищою точкою є гора Говерла. Її висота сягає 20

6 грудня - незвичний день!

  6 Грудня — свято українських військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна залишається суверенною й незалежною державою. 6 грудня — свято не лише чоловіків, але й відважних і сильних духом українок, які захищають мир і спокій у наших оселях. Та також 6 грудня - день Святого Миколая. Та завдяки нашим захисниками, діти можуть відсвяткувати цей день.  Отож, сьогодні діти 2 класу під керівництвои Бабич Олександри Сергіївни слухали про історію та традиції святкування Св.Миколая. Дітям було дуже цікаво! Особливо їх цікавило, як святкують цей день в інших країнах.  Та також наш клас, не залищив без уваги свято - День Збройних Сил України. Діти дивилися та відповідали на запитання в вікторині "Слава Україні! Слава ЗСУ!"   

Волонтер - це покликання

  5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера.  Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні. Це не робота, а справжнє покликання. За час повномасштабної війни волонтером став кожен українець – це й наші неймовірні  студенти, лікарі, рятувальники, актори, зірки шоубізнесу, водії, відповідальний бізнес… Та самі молодші - це наші школяри!  Українські люди, як ніхто інший, знають про волонтерство все! 2 клас під керівництвом Бабич Олександри Сергіївни долучилися до "Національного онлайн-уроку волонтерства". Діти із зацікавленістью дивилися відео та виконували руханку . Задавали багато запитань. Та зрозуміли, що волонтерство - це праця що робится з душею! ї