Перейти до основного вмісту

Публікації

Показано дописи з листопад, 2023

Незвичайні картини!

  Чи звертали ви коли небудь увагу, яким виразним стає контур предмета за певного освітлення? Наприклад, під час заходу сонця. Коли окремі деталі зникають, видно лише схожі на тінь ориси будинків, дерев, тварин тощо. Обриси чого-небудь(кого-небудь), що видніються віддалік називають силуетом.    Прості та виразні однобарвні зображення подобаються багатьом художникам та художницям, які створюють бливі графічні твори в техніці силуету.   Сьогодні учні 2 класу під керівництвом Бабич Олександри Сергіївни. Діти малювали картину під назвою "Казка про пташенят".

Голодний дух

  День пам'яті жертв Голодомору Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. Цього в Україні о 16:00 буде оголошена Загальнонаціональна хвилина мовчання, а в пам'ять про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів, по всій Україні та закордоном запалять свічки пам'яті. У 2 класі під керівництвом Бабич Олександри Сергїівни   було проведено класну годину до Дня пам'яті жертв Голодомору з переглядом і обговоренням відеоролика "Голодний Дух", присвячених цій скорботній події, також діти доєдналися до акції "Запали свічку".   

Вільні творити майбутнє

  Сьогодні українці відзначають День Гідності та Свободи. Це – наріжні цінності, що визначають фундамент української нації і крізь століття вели покоління наших предків до своєї мети – незалежної держави. Цінності, що плекали мрію, будували шлях для її втілення і нині дають силу і мужність, щоб захищати свою Батьківщину від ворога.          Діти 2 класу під керівництвом Бабич Олександри проходили квест "Вільні творити майбутнє".  Дітям потрібно було дістатися до країні "Розумнички". Спочатку діти опинилися на першій станції "Ребусологія". Потрібо відгадувати ребуси, щоб дізнатися які слова заховані. Друга станція "Словничок". Побачивши слова, потрібно було розказати тлумачення слів.  Третя станція "Народна". З розкиданих слів - зібрати повноціне прислив'я.  А в кінці учні 2 класу дізналися про історію України та які гроші використовували раніше. Діти були у захваті та переповнені емоціями.

Всесвітній день дитини

  Всесвітній день дитини Відзначається щорічно 20 листопада. 1954 року Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам запровадити святкування цієї дати, як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованій на  забезпечення благополуччя дітей у всьому світі. ООН запропонувала урядам святкувати це й день у будь-який із днів, який кожен із них визнає доцільним, і припустила, що загальне святкування Всесвітнього дня дитини сприятиме зміцненню солідарності та співпраці між націями. А 20 листопада знаменує день, у який асамблея ухвалила 1959 року Декларацію прав дитини, а 1989 року - Конвенцію про права дитини. Сьогодні учні 2 класу дивилися пізнавальне відео.  Дізнавалися що таке день дитини, чому його визначають.  Грали в гру "Дозволено".

Правила дорожнього руху - це скарб

  Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти.  В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись. Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.В рамках тижня  2 клас під керівництвом Бабич Олександри Сергіївни були проведені тематичні уроки та бесіди на тему "Правила дорожнього руху" з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя

9 листопада – День книги рекордів Гіннеса

  Книга рекордів Гіннеса, це видання, яке фіксує різноманітні світові рекорди та досягнення . “Гіннес”  створений британськими братами Гіннеса   в 1955 році і вперше випущена як судовий секретний документ для вирішення диспутів. З того часу вона стала однією з найвідоміших та найпопулярніших книг у світі, що фіксує найбільш ймовірні досягнення людей, тварин і природи.  Книгу рекордів створив британський інженер і власник пивоварні Х’ю Бівер. У листопаді 1951 року він відправився з друзями на полювання. Увечері в барі між чоловіками зав’язалася суперечка, яка з диких птахів найшвидша. Чоловіки переглянули кілька різних довідників, але відповіді не знайшли. Тоді Бівер вирішив створити книгу, в якій будуть зібрані всі рекорди. Назвав він її на честь своєї пивоварні. В даний час Книга рекордів Гіннеса є книгою з найбільшим тиражем із усіх книг, захищених авторським правом.  В Барабойській гімназії відбувся день рекордів учнів. Діти відзначали рекорди, у кого  багато резинок, найдовша коса,